Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

sobota, 13 listopada 2010

Zabójcze Qlki vs. Highflyers Łańcut

Zakończony wynikiem 87-111 mecz na Qlkolandia Arena od początku grany był pod nasze tempo.
Wygraliśmy kolejne kwarty 26-30, 18-26, 23-30, 20-25. Do tego zagraliśmy na bardzo dobrej skuteczności z gry (69% za 2 i 50% za 3). Pozytywny wynik w tej kwestii ównież w rzutach wolnych - 79%. Zapełniona w 95% hala była świadkiem meczu pełnego walki a przede wszystkim popisami ofensywnej gry Miltona Marcheny.
38 punktów, 3 zbiórki, 3 asasty, 1 blok, 7/7 za 1, 11/13 za 2 i 3/4 za 3 w przeciągu 40 minut. To dorobek rzucającego obrońcy naszej drużyny. Ponadto kolejny bardzo dobry mecz rozegrał Altmanninger - 27 pkt, 8 zb.
Po 11 pkt zdobyli G.I. i Jović. Pod koszami znowu dominował Rivero - 8 pkt, 17 zb.
W drużynie gospodarzy aż 14 rzutów za 3 oddał Telzap - trafił jednak jedynie 3. Mimo to zdobył aż 32 pkt, najwięcej ze swojego zespołu. Dużo zamieszania pod naszym koszem zrobuił również Zaldivar - 25 pkt.
Przewidując grę zespołu rywali udało się skutecznie zatrzymać resztę graczy, którzy mimo spolidnej gry nie potrafili zmienić losów spotkania.