Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

sobota, 20 listopada 2010

"BCII-and-F Cup" I Edycja - druga porażka z rzędu

Niestety po raz kolejny przegraliśmy w podobny z resztą sposób w pucharze BCII-and-F Cup. Tym razem z organizatorem turnieju Boston Celtics II. Mówię w podobny sposób, bo jak to miło miejsce z Green Dragons na początku pierwszej kwarty rywale nam ucielki (2-16) a dopiero wtedy nasza drużyna się przebudziła i zaczęła gonić wynik, jednak przegrała pierwszą część meczu - 18-25. W 2. ćwiartce bardzo wyrównana walka obu dużyn z której korzystniej wypadły "Jastrzębie" z Łańcuta, niewielką jednak przewagą bo jednego punktu (20-19). Trzecia kwarta już pomyślna dla naszego zespołu zakończona wynikiem 22-14 dała nam dwu-punktowe prowadzenia nad drużyną Morfeusza. Jednak już na samym opczątku IVq Renatas Pauplis wypadł za faule. Zasąpił go jednak niestety Yki Jokinen zamiast Urosa Jovića lub Vladana Jankovica (wybór pozostaje kwestią silnika gry, nie nas). Uros Jović pokazał się jednak jeszcze na parkiecie ale zastąpił...Juliána Castro, silnego skrzydłowego. Tak osłabiona i źle poukładana drużyna Highflyers zdobyła tylko 17 punktów przy 27 punktach gości co zaowocowało wynikiem 77-85 i drugą porażką Highflyers w tym turnieju.

Highflyers jeszcze bez zwycięstwa w tym pucharze zagrają dzisiaj przeciw drużynie Smialszczyna - MKS DG.