Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

czwartek, 18 listopada 2010

Caquedo Basket Club w Łańcucie - towarzyski

Dzisiaj do Łańcuta przyjechał zespół piątej ligi hiszpańskiej - Caquedo Basket Club. Jednak drużyna prowadzona przez johnnyDF nie podołała nawet stawić czoła naszym rezerwom, które wygrały to spotkanie 122-9 (27-0, 35-4, 22-3, 38-2). "Jastrzębie" zagrały na świetnej skuteczności 54% za 2 i 82% za 3 (18/22), a z lini rzutów wolnych uzyskali skuteczność 87%. Zebraliśmy ponad 2 razy więcej piłek niż rywal i aż 19 razy przechwyciliśmy od niego piłkę. MVP spotkania został Zdenek Masek. Playmaker łańcucian zdobył 31 punktów ale rozdal tylko 2 asysty. Dołożył do tego 5 przejęć oraz zagrał na wspaniałej skuteczności - 6/7 za 1, 5/5 za 2 i 5/5 za 3. Zastępujący go w jednej z kwart G.I. w ciągu 10 minut zdobył 7 punktów na skuteczności 100% i dołożył 2 przejęcia. Na pozycji rzucającego obrońcy zagrał drugi z czechów - Michał Kunert. Grajacy na bardzo dobrej skuteczności 22-latek zdobył 27 punktów i przejął 5 piłek. Zastępujący go przez 10 minut Milton Marchena zdobył 13 punktów (1,3 pkt/min) na 100-procentowej skuteczności. Vladan Janković, grający na pozycji niskiego skrzydłowego, zdobył 11 pkt, ale rozdal najwięcej decydujących podań w tym meczu - 6. Xabier Ramírez grający an pozycji nr 4 zdobył 14 punktów dokładając 10 zbiórek i jako jedyny w tym meczu zdobył double-double. Do swojego dorobku dołożył także 1 asystę, 1 blok i 2 przejęcia. Na "piątce" zagrał fin, Yki Jokinen. Młody center dzielił i rządził pod tablica mi i zebrał 19 piłek dodając 4 pkt i 4 ast. Jak można wywnioskować ze statystyk, 1038 widzów na Lancut Arena oglądało bardzo jednostronny mecz, a właściwie popisową grę Highflyers i tak było w rzeczywistości.