Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

niedziela, 20 marca 2011

Ważne zwycięstwo z Lew Szymonków

Po bardzo emocjonującym meczu na Lancut Arena gospodarze wygrali z lew szymonków 95-90.
Gości trzeba pochwalić za grę w końcówce spotkania kiedy do połowy przegrywali 51-30, a w IV kwarcie o mało nie wygrali meczu.

I II III IV

Σ
Highflyers Łańcut 25 26 24 20

95
lew szymonków 23 7 26 34

90

MVP spotkania po raz kolejny został Katogas. Tego dnia zdobył on 25 punktów i 18 zbiórek. Przyzwoicie zagrał Marchena (14 punktów, 5 asyst), trochę słabiej Grenvad (14 pkt), a najsłabiej Zrnić. Podkoszowi Traczyk i Rebollo byli świetnym uzupełnieniem dla Tellis'a i zdobyli kolejno 13 pkt, 7 zb i 6 pkt, 8 zb, 7 ast.
Najlepszym strzelcem i jednocześnie najlepszym zawodnikiem gości był Mitrović, zdobywca 30 punktów.