Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

niedziela, 13 marca 2011

Powrót do Top 4, rekordowy wieczór

Udało się powrócić do Top 4 dywizji 5.11 mocnym uderzeniem, bo zwycięstwem 36-114 z Bank BPS BASKET Kwidzyn.

Zaczęło się od bardzo mocnego początku, w kolejnych zaś kwartach powiększalśmy przewagę.

I II III IV

Σ
9 9 12 6

36
38 25 22 29

114

MVP meczu został Katogas. Zdobył on career-high 36 punktów. Jego 16 celnych rzutów za 2 (na 22 próby) to również rekord w dotychczasowej, długiej karierze. Do tego dołożył 8 zbiórek (5 w ataku) Formę pod koniec sezonu odzyskuje Milton Marchena. Młody kapitan Highflyers zapisał tego popołudnia na swoim koncie 27 punktów (87% z gry) do którtych dołożył 3 zbiórki, 9 asyst(wyrównany rekord kariery) i 6 przejęć (career-high). Debiutujący w barwach Highflyers "weteran" Niko Grenvad zdobył tylko 6 punktów i 3 asysty w ciągu 20 minut (2/2 z gry). Dobrze pod koszami operowali Rebollo (14 pkt, 12 zb, 5 ast) i Traczyk (11 pkt, 2 zb, 5 ast). 14 punktów zdobył Keiris, który wraz z przyjściem do drużyny 32-letniego Niko został wystawiony na listę transferową.

Przed Highflyers teraz bardzo trudna seria meczy i bronić czwartej pozycji będziemy w meczach z lew szymonków (6.), PROCENT TEAM (12.), Kalos Kagathos (14.), Słodkie Gumisie (1.), Vafel SS (8.), Czysty Fart (7.), POL-liter-Pak (5.)  [stan na 13/03/2011].