Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

wtorek, 8 marca 2011

Porażka w końcówce, Juan-Carlos Gallegos bohaterem

Juan-Carlos Gallegos fetuje teraz zwycięstwo wraz ze swoją drużyną.
To dzięki niemu i jego grze w czwartej kwarcie AZS Olsztyn wygrał 92-103.

Cały mecz był niesamowity przedstawieniem. Dla kibiców obu drużyn - horror. Niestety dla naszej drużyny nie zakończony Happy-end'em. Kolejne kwarty (28-30, 22-18, 23-23, 19-32) do tej ostatniej były niezwykle wyrównane. Jeszcze na 5:50 przed końcem spotkania prowadział drużyna Highflyers. Wtedy swój koncert zaczął Gallegos. Zdobył 16 z 21 punktów, które goście zdobyli w crunch-time.
Zawiódł w naszej drużynie przede wszystkim obwód (Marchena-Keiris-Kunert), dobrze zagrali Zago (17 pkt, 9 zb) i Zrnić (12 pkt), jednak najlepiej na parkiecie radzili sobie Rebollo (13/13 w 20 minut) i Katogas (19/17).