Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

wtorek, 8 marca 2011

Czleptaki bez punktów, zwycięski powrót Highflyers

Od mocnego udzerzenia w pierwszej kwarcie (13-26) i kontynuowaniu dobrej gry w drugiej odsłonie (18-22) przyszedł czas na trzecią. Kibice gospodarzy byli mocno poddenerwowani postawą Arasa Ugintasa, który do połowy meczu zarobił 4 faule i kontynuował ostrą grę, a przez plagę kontuzji w zespole Czarodziejki nie było żadnych zmienników. Zbigniew Traczyk sprytnie wymusił jego przewinienie na początku trzeciej kwarty dzięki czemu Highflyers zdobyli cenne 2 punkty w ligowej tabeli. Czleptaki musialy oddać mecz walkowerem (wynik 0-20).
Żałowali trochę tego Marchena (10 pkt, 3 zb, 2 prz, 100% z gry, 10 min) i Katogas (13/8/3 w 20 min), którzy byli w tym meczu "na gazie".