Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

wtorek, 22 marca 2011

Kolejne rekordy, Wygrana z Kalos Kagathos 138-32

Ten mecz wydawał się być kopią meczu z Bank BPS BASKET Kwidzyn. Ogromna przewaga i kolejne rekordy Katogasa.
Kalos Kagathos już nie są tą drużyną którą opisywałem kiedyś, ale każde zwycięstwo nad tak utytuowaną drużną (Mistrzostwa Polski w sezonach 8, 9, 10, 12, 13, 14; Puchar Polski 8, 10, 13, 14; Liga Mistrzów 13, 14) dają dużo satysfakcji.

I II III IV

Σ
Highflyers Łańcut 40 34 27 37

138
Kalos Kagathos 3 5 20 4

32

W tym meczu Katogas zdobył 43 punkty, pobijając tym samym niedawny rekord. Również jego 18 celnych rzutów z gry (wszystkie za 2) to jego nowy rekord. Ponad to trafił 7/8 za 1 i zebrał 26 piłek (8 w ataku). Kolejny dobry mecz w wykonaniu Marcheny - 26 punktów, 4 zbiórki, 4 asysty, 6 przejęć, 13/15 z gry. Po odejściu Keirisa więcej minut w rotacji dostał Kunert, ktory w ciągu 20 minut zdobył 14 punktów.Guillen Rebollo zdobył 16 punktów i 15 zbiórek, a Traczyk 11 punktów i 12 zbiorek. Niezły występ zaliczył Zago, tóry chyba w końcu zaaklimatyzował się w Łańcucie (15 punktów, 7 zbiórek, 6 asyst).
Najważniejszą jednak informacją jest ograniczenie gry rywala do 18% za 2 i 20 % za 3 i dominacja w zbiórkach 69-18.

Teraz przed nami arcytrudny pojedynek z drużyną Słodkie Gumisie, liderami tabeli 5.11