Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

poniedziałek, 18 października 2010

Porażka z liderem

Highflyers Łańcut przegrali z lderem dywizji - Maullers '07 wynikiem 68-45. Mimo usilnych prób zatrzymania liderów tej drużyny i zachowania ciągłego kontaktu do połowy 4 kwarty w samej końcówce meczu rywal odskoczył na tyle, że jego dogonienie było praktycznie nierealne. Neutralizajca Jóźwiaka (12pkt), Pereza (13pkt,5ast,6blk) czy Kobieli (22pkt) udała się tylko częściowo. Lepiej przebiegało wyłączenie z gry Tłuczka czy Głowackiego ale mimo że obaj zdobyli łącznie 6 pkt to zebrali 22 piłki i rozdali 15 asyst.

Powracający po kontuzji podstawowy Playmaker - G.I. w ciągu 20 minut zdobył 8 punktów i rozdał tylko 4 asysty (co i tak jest najlepszym wynikiem w drużynie w tym meczu). Bardzo slaby, a właściwie tragiczny, występ zaliczył Marchena - 10 pkt, 3 zb, 3/13 za 2 i 0/5 za 3, na plus jedynie rzuty za 1 punkt (4/4). Najskuteczniejszym okazal się Jović - 12pkt. Powracający po kontuzji Pauplis ograniczył się do zbierania (8zb, 3 w ataku), a Altmanninger jako jedyny z drużyny zagrał na przyzwoitym poziomie - 12 pkt, 12zb (4 w ataku). Centrzy Rivero i Castro zaliczyli mnóstwo strat ale zebrali 23 piłki.