Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

niedziela, 21 marca 2010

wygrana z PROCENT TEAM

20 marca Highflyers rozegrali wyjazdowe spotkanie z PROCENT TEAM.
Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to żeby Highflyers przegrali ten mecz. Wygrali pierwszą kwartę 20-9, a drugą 26-15 w konsekwencji czego prowadzili 46-24.
PROCENT TEAM zaczął nadrabiać straty dopiero w 3q, ale rezerwy łańcucian dzielnie broniły wyniku i trzecia odsłona spotkania zakończyła się wynikiem 15-13 dla gospodarzy. Jednak najwięcej zamieszania gracze PROCENT TEAM zrobili w 4. kwarcie, którą wygrali z resztą aż 32-18.
Ostateczny wynik spotkania to 77-71 dla Highflyers Łańcut.
 Nasi zawodnicy grali ze skutecznością 23/42 (54.8%) i 5/16 (31.3%), którą z pewnością trzeba poprawić.
W naszej drużynie najlepiej zagrali: Borja Burbano-22pkt; Neşat Murtaza-18pkt, 5zb, 6as, 3przejęcia i Narciso Moreno-19pkt, 13zb oraz 1 blok.
MVP meczu został Vincenzo Pratesi z drużyny gospodarzy który zdobył 7 punktów, zebrał 15 piłek i rozdał 8 asyst.

Następne spotkanie już 23 marca w którym zawodnicy Highflyers zmierzą się z S-c Pistons.