Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

sobota, 16 lipca 2011

Highflyers zwyciężają KS Lech 116-52

Nowi gracze, Pedro Diaz i Miran Lipić, pokazali się z bardzo dobrzej strony w spotkaniu z KS Lech Wierzchucinek, wygranym przez Highflyers 116-52.

KS Lech Wierzchucinek211281152

34-letni Hiszpan rozegrał 20 minut w czasie których zdobył 8 punktów, 9 zbiórek i asystę, a Chorwat wszedł na ostatnie 10 minut spotkania i zdobył 11 punktów i 1 przejęcie.
MVP spotkania został Milton Marchena, który z dorobkiem 26 punktów, 3 zbiórek, 3 asyst, 3 bloków i 4 przejęć (12/16 z gry, 1/1 za 3) pokonał w tej rywalizacji Nico Grenvad'a, wielokrotnego zdobywcę MVP spotkania. 33-letni Duńczyk zdobył dzisiaj 22 punkty, 2 zbiórki, 4 asysty, 4 przejęcia (8/10 z gry, 4/4 za 3).
Z dobrej strony pokazał się również Zbigniew Traczyk, który zdobył 18 punktow, 8 zbiórek (5 w ataku) i 3 bloki. Ernesto Barilli po raz kolejny dominował na tablicach (17 zbiórek, 2 bloki), a Guillen Rebollo po odejściu Tellisa Katogasa pokazuje, że stać go na występy z ilością większą niż 8-10 punktów, do czego nas ostatnio przyzwyczajał. Dzisiejsze spotkanie zakończył z 15 punktami na koncie (9 zbiórek), ale był to kolejny jego mecz gdzie nie rozdał żadnej asysty.

Komplet wyników 25. kolejki 5.11:

Na uwagę zasługuje tutaj mecz, czy postawa dużyny MKS Jarosław, która w starciu z Young Boys nie straciła ani jednego punktu, a rywale nie trafili żadnego z 32 rzutów z gry, ne trafili również żadnego z 4 rzutów osobistych. Słowa uznania dla drużyny Arinala, tym bardziej, że pokazali bardzo ładną, ofensywną koszykówkę i trafili ponad 70% rzutów za 2 i 45% rzutów za 3.