Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

niedziela, 27 lutego 2011

Wzmocnienia przynoszą skutki. Lider pokonany.

Dzięki nowym wzmocnieniom (choć nadal nie mógł grać Zago) widać różnicę w grze Highflyers. W ostatnim pojedynku pokonaliśmy lidera 5.11 - Wrocław Rockets.
W pierwszej rundzie przegraliśmy z nimi 7 punktami. W tym meczu mieliśmy odrobić stratę i wygrać choćby 8 punktami.
Udało się wyrwać nieco więcej bo 19!
Wynikiem 73-92 zakończył się ten sobotni pojedynek i było to największe wydarzenie 19-tej kolejki 5.11 (mimo bardzo wyrównanego meczu Czleptaki - Czysty Fart 65-63).

Highflyers znowu grali na bardzo dobrej skuteczności 54% z gry. Zbiórki obu drużyn na tym samym poziomie (45-46). Udało się zdobyć dużo asyst, bo 25.
MVP meczu został Tellis Katogas nowy nabytek Highflyers. Co ciekawe zdołał rzucić 10 punktów, zebrać 11 piłek, rozdać 4 asysty, 1 blok i 1 przejęcie na skuteczności 5/6 z gry w 15 minut!Dobry występ dali wszyscy nasi podkoszowi. Traczyk zdobył 13 punktów, 10 zbiórek i 4 asysty, a Rebollo 5 punktów, 14 zbiórek, 5 asyst.
Swój debiut w barwach Highflyers zaliczył także Zrnić. Dodał do wyniku 12 punktów jednak po 19 minutach gry zszedł za faule.
Trójka naszych obwodowych, Marchena-Keiris-Kunert, zagrała dobre zawody, jednak bez fajerwerków. W końcu na bardzo dobrej skuteczności zagrali Marchena (5/6 z gry, 6/7 za 1) i Kunert (100% z gry), którzy zdobyli kolejno 16 i 15 punktów. W tym meczu rzostrzelał się nieco Keiris (16 rzutów z gry), ale zdołał rzucić tylko 16 punktów.
Chyba ostatni 30-minutowy występ na ligowych boiskach 5.11 w barwach Highflyers rozegrał Pauplis. Rzucił 5 punktów, zebrał 5 piłek, dołozył 3 asysty, bloki przejęcie.