Oficjalna strona internetowa poświęcona wirtualnemu klubowi HIGHFLYERS ŁAŃCUT stworzonemu w serwisie charazay.com

sobota, 29 maja 2010

Wygrana w Mieście Aniołów

Zaliczyliśmy dzisiaj kolejny udany wyjazd, tym razem do L.A. gdzie zmierzyliśmy się z tamtejszymi Los Angeles Fordon. Pierwszą kwartę wygraliśmy wysoko 26-17. W drugiej nasi gracze radzili sobie nieco gorzej a spowodowane to było m. in. przez wyeliminowanie z gry G.I. Włocha zastąpił niemiecki playmaker - Jannik Wagner, jednak ten mecz nie był dla niego z pod znaku tych udanych. Zaliczył 2 zbiórki, 3 asysty oraz blok i spudłował wszystkie 4 rzuty (z tego 3 razy zza lini 6,25m). 2 odsłona meczu dla Fordon. Do połowy 39-38 dla Highflyers.
Trzecia i czwarte kwarta to już pełna dominacja łańcucian. Wygranie kolejnych ćwiartek 19-8 i 23-8 dało pewne zwycięstwo gościom 81-54.
Highflyers: Iturrialde-10pkt
Marchena-16pkt
Battistella-16pkt,7zb,5as
Bikantas-14pkt,13zb,2as,2blk,2prz

Niespodziewany debiut zaliczył Hubert Ukleja. To nowy wychowanek klubu który w tym meczu w ciągu 2 minut zaliczył 1 zbiórkę. Ten piętnastolatek dysponuje niebagatelnym wzrostem (208cm) i liczymi że rozwinie się odpowiadnio w Highflers.

Kolejny mecz Highflyers już 1 czerwca z drużyną Miszcze.